Pump D shumëshkallëshe Head High


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  MD shumëshkallëshe UJIT POMPES SERIES

  D centrifugale horizontale shumëshkallëshe Pump është e lartë-efikasitetit, kursimit të energjisë, dhe të ketë jetë të gjatë dhe instalimi dhe riparimi është shumë i përshtatshëm. Ajo mund të japë ujë pa grimcave të ngurta ose të lëngshme të cilat kimike dhe tipar fizik janë të ngjashme me ujë dhe temperatura është ≤ 80 ℃ Ajo është e përshtatshme për kryerjen e Mater në minierë dhe në projektin e ujit urban etj

   TIPARET

  Efikasitet të lartë të dyfishtë thithje shtytës
  qëndrueshme, zhurmë të ulët, jetë të gjatë duke pasur
  cilësi Premium vula mekanike
  elektrike apo naftë makinë

  pompa multistage

  pompa horizontale multistage

   

  LLOJI shtyrë

  1

  APLIKIMET

  Furnizimi me ujë i përgjithshëm
  i furnizimit me ujë komunal
  Pressurized furnizimit me ujë
  Boosters sistemet
  e ujit ushqim kazan dhe condensate
  ngrohjes dhe ajrit të kondicionuar
  ujitjes, spërkatës
  Circulation
  Industry
  Fire - fighting systems
  termocentralet.

  1

  1

   


 • Previous:
 • Next:

 • D Materiale Pump

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  Options materiale

  1

  thithje shtresë e jashtme

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  2

  Diffuser

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  3

  faza shtresë e jashtme

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  4

  Shtresë e jashtme Delivery

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  5

  First Stage shtytës

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  6

  shtytës

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  7

  Bilanci Disc

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  8

  balanca Unaza

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  9

  mbushje Box

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  10

  paketim

  PTFE

  grafit

  11

  Bilanci mëngë

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  12

  Gland Paketimi

  PTFE

  grafit

  13

  O Unaza

  gomë

   

  14

  Duke

  FAG

  SKF

  15

  First Veshur Ring Stage

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  16

  veshur Ring

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  17

  Diffuser Bush

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  18

  bosht

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  19

  Heshta mëngë

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  20

  Bilanci Water Tubacionet

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  21

  Uji Seal Tubacionet

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

   

  Choma

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

   

  bolts

  Zink praruar çeliku

   

  * Opsionet e tjera materiale bosht janë në dispozicion  

  ZD pompë kurbë

   MODEL SHPJEGIM

  D

  Jo.

  model

  motor

  gji  

  prizë

  peshë

  shpejtësi

   

   

  kw

  mm

  mm

  kg

  rpm

  1

   6-25 * 2

  3

  40

  40

  80

  2950

  * 3 - 12

  5,5-18,5

  90-180

   

  ...

   

   

   

   

   

  2

  12-25 * 2

  5.5

  50

  40

  100

  2950

  * 3 - 12

  7,5-30

  110-234

   

  ...

   

   

   

   

   

  3

  25-30 * 2

  11

  65

  65

  110

  2950

  * 3 - 10

  15-45

  130-270

   

  ...

   

   

   

   

   

  4

  46-30 * 2

  15

  80

  65

  165

  2950

  * 3 - 10

  22-75

  180-299

   

  ...

   

   

   

   

   

  5

  85-45 * 2

  37

  100

  100

  225

  2950

  * 3 - 10

  55-185

  250-425

   

  ...

   

   

   

   

   

  6

  120-50 * 2

  55

  125

  125

   

  2950

  * 3 - 10

  90-250

   

   

  ...

   

   

   

   

   

  8

  280-43 * 2

  110

  200

  200

  667

  1450

  * 3-9

  160-450

  787

   

  ...

   

   

   

   

   

  9

  360-40 * 2

  132

  200

  200

  950

  1480

  * 3 - 10

  185-630

  1150 - 2550

   

  ...

   

   

   

   

   

  10

  500-57 * 2

  250

  250

  250

  1920

  1480

  * 3 - 11

  355 - 1250

  2170 - 4170

   

  ...

   

   

   

   

   

  11

  600-60 * 2

  280

  300

  250

   

  1480

  * 3 - 10

  450 1250

   

  12

  720-60 * 2

  355

  300

  300

  1640

  1480

  * 3 - 10

  560 - 1800

  1950 - 4120

  * Më shumë modele pompë ju lutem na kontaktoni.

  Medium: Uji, Lumi, uji i detit, Lake, Flood, Rain, Industrial ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Standard: ISO Standard
  Theory: Pompë
  Model: D
  Markë: MIMO
  Origjina: Kina (kontinent)> Hebei
  Pump Head 19-680m
  Pump Flow 3.75-840m³ / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Multi-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Single thithje Pump
  Pozita e Pump Shaft horizontal Pump
  Pump zorrë Kombinuar horizontal Split Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !