S dyfishtë thithje Split Case Pump


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  MS DOUBLE thithje UJIT POMPES SERIES

  Thes rast centrifugale ndarë pompë ka kokën lartë, karakteristikat e të mëdha të rrjedhës, e përdorur gjerësisht në inxhinieri. Është vonë-model e kursimit të energjisë pompë ndarë horizontalisht zhvilluar rishtazi nga ne në bazë të stilit të vjetër pompë të dyfishtë thithje në shtëpi dhe jashtë vendit.
  Ata janë përdorur për të trajtuar ujë të pastër ose lëngje të tjera të ngjashme me ujë në vetitë fizike dhe kimike, temperatura maksimale nuk i kalon 80 ° C. Kjo seri e pompave janë të përshtatshme për furnizim me ujë dhe kullimit në fabrika, miniera dhe qyteteve, stacionet e energjisë, ujitjes dhe kullimit të bujqësisë dhe së shpejti. Heshta nënshkrimin është paketim nënshkrimin e butë.

  TIPARET

  • Cast-hekur, aliazh kanal, i karbonit, çelik, zink lirë bronzi, bronzi silic ose ndërtimit çelik (materiale të tjera në dispozicion sipas kërkesës)
  • Efikasitet të lartë thithje të dyfishtë shtytës
  • Të qëndrueshme, zhurmë të ulët, duke pasur jetë të gjatë
  • Cilësia Premium vulë mekanike
  • elektrike apo naftë makinë

  double-thithje pompë-

   

  pompë të dyfishtë thithje

  LLOJI shtyrë

  3

  APLIKIMET
  Mbrojtja kundër zjarrit
  e ujit Transferimi
  Water Supply Municipal
  Ujitje
  Industri
  Procesi Water
  lëndëve të Furnizimit me Ujë
  dewatering (Water Clean)
  Flood Zbutja

  2

   

  dyfishtë thithje-pompë (2)


 • Previous:
 • Next:

 • 1

   

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  Options materiale

  1

  Gland e vulës Mekanike

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  2

  mbyllja Unaza

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  3

  Pump Cover

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  4

  shtytës

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  5

  Heshta mëngë

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  6

  mbushje

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  7

  Gland të mbushjes

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  8

  bosht

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  9

  Seal mekanike

  Hard Alloy

   

  10

  Pump shtresë e jashtme

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  11

  Duke Kuvendin

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

  12

  bashkim

  Hekur model

  SS304 / SS316 / AL2205

   

  bolts

  Zink praruar çeliku

   

  * Opsione të tjera materiale bosht janë në dispozicion.  

  MODEL SHPJEGIM

   

  S

    

  lloj

  Flow

  kokë

  shpejtësi

  Motor Fuqia

  efikasitet

  NPSHr

  peshë

  m 3/ h

  m

  rpm

  kw

  %

  m

  kg

  1

  200S-95

  234

  93,5

  2950

  90

  71

  4.45

  309

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  2

  250S-65

  486

  65.1

  1470

  132

  76.5

  3.65

  596

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  3

  300S-90

  792

  90

  1470

  315

  77.5

  3.5

  857

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  4

  350S-125

  1250

  125

  1470

  710

  74.5

  7.6

  1500

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  5

  Vitet 500-98

  2020

  98

  980

  800

  79.5

  4

  4330

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  6

  600s-75

  3170

  75

  980

  900

  88

  6

  4300

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  7

  Vitet 800-76

  5500

  76

  730

  1600

  88

  6

  7900

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

  * Më shumë modele pompë ju lutem na kontaktoni.

  Medium: Uji, River, Deti, Lake, Flood, Rain ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Standard: ISO Standard
  Theory: Pompë
  Model: MS
  Markë: MIMO
  Origjina: Kina (kontinent)> Hebei
  Pump Head 8,6-200 m
  Pump Flow 25-15000 m³ / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës dyfishtë thithje Pump
  Pozita e Pump Shaft horizontal Pump
  Pump zorrë Kombinuar horizontal Split Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • 
  WhatsApp Online Chat !