IS Horiontal End thithje Pump


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  MIS END thithje UJIT POMPES SERIES

  Është seri të vetme-fazë end-thithje pompë centrifugale është një pompë e kursimit të energjisë projektuar nga puna ekipore në të gjithë kombin. aftësia e saj hidraulike është e shpërndarë në mënyrë të arsyeshme, opsion të gjerë për përdoruesit, të përshtatshme të kontrolluar dhe riparimin, efikasiteti dhe hedhin është deri në nivelin më të avancuara ndërkombëtare. Kjo pompë është i përshtatshëm për furnizimin industriale dhe të qytetit me ujë, kullimit të ujit, dhe e përdorur gjerësisht për ujitje bujqësore, të transportit ujë të pastër ose lëngje të tjera që natyra fizike dhe kimike të ngjashme me ujë të kulluar. (IS: temperatura nuk i kalon 80 ℃, ISR: temperatura nuk i kalon shumë se 150 ° C)

  TIPARET

  • Efikasitet të lartë Single-faza
  • Të qëndrueshme, zhurmë të ulët, duke pasur jetë të gjatë
  • cilësisë premium vulë mekanike
  • Elektrike apo naftë makinë

  end-thithje-pompë-details

  fundorë thithje-pompa

  diesel-ujit-pompë

  APLIKIMET

  · Boosters ujit familje
  · Sprinkler / zjarrfikëse
  · impiante të trajtimit të ujit
  · Uji i detit pompimit
  · Chemical / përpunimit
  · përpunimin e ushqimit
  · ujitjes
  · Projektuar për përdorim të rëndë industrial duke përfshirë aplikimet rrip makinë.
  · Transferimi i përgjithshëm i ujit në impiantet e përpunimit, minierat, vendet e ndërtimit dhe ujitje

  pompa thithje fund


 • Previous:
 • Next:

 • Është materiale Pump

   

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  1

  Pump shtresë e jashtme

  Hekur model

  2

  Pump Cover

  Hekur model

  3

  shtytës

  Hekur model

  4

  bosht

  45 # çeliku *

  5

  mbyllja unazë

  Hekur model

  6

  arrë shtytës

  Hekur model

  7

  rondele Lock

  Hekur model

  8

  Heshta mëngë

  Hekur model

  9

  paketim gjëndër

  grafit

  10

  unazë paketim

  Hekur model

  11

  paketim

  Hekur model

  12

  Duke Kuvendin

  Hekur model

   

  bolts

  Zink praruar çeliku

  0de890e7

   

  MODEL SHPJEGIM

  1

  Jo.

  lloj

  shpejtësi

  Flow

  kokë

  fuqia Kw

  eff   

  NPSHr

  shtytës

  rpm

     m 3/ h

  m

  bosht

  motor

  %

  m

  mm

  1

  ISISR50-32-125

  2900

  12.5

  20

  1.13

  2.2

  60

  2

  130

  1450

  6.3

  5

  0.16

  0.55

  54

  2

  130

    ...                

  2

  ISISR65-50-125

  2900

  25

  20

  1.97

  3

  69

  2.5

  130

  1450

  12.5

  5

  0.27

  0.55

  64

  2

  130

    ...                

  3

  ISISR80-65-125

  2900

  50

  20

  3.63

  5.5

  75

  3

  137

  1450

  25

  5

  0.48

  0.15

  71

  2.5

  137

    ...                

  4

  ISISR100-80-125

  2900

  100

  20

  7

  11

  78

  4.5

  139

  1450

  50

  5

  0.91

  1.5

  75

  2.5

  139

    ...                

  5

  ISISR125-100-200

  2900

  200

  50

  33.6

  45

  81

  4.5

  216

  1450

  100

  12.5

  4.48

  7.5

  76

  2.5

  216

    ...                

  6

  ISISR150-125-250

  1450

  200

  20

  13.5

  18.5

  81

  3

  262

  7

  ISISR200-150-250

  1450

  400

  20

  26.6

  37

  82

  4.6

  199

  * Më shumë modele pompë ju lutem na kontaktoni.

   

   

   

   

  Medium: Uji, Lumi, uji i detit, Lake, Flood, Rain, Industrial ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Standard: GB Standard
  Theory: Pompë
  Model: IS
  Markë: MIMO
  Origjina: Kina (kontinent)> Hebei
  Pump Head 5-125 m
  Pump Flow 6,3-400 m³ / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Single thithje Pump
  Pozita e Pump Shaft horizontal Pump
  Pump zorrë Kombinuar horizontal Split Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !