MSPR gome Liner Pump


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  VERTIKALE gropë e pompës SERIES

  MIMO vertikale gropë Pump është projektuar për aplikimet armik të kërkojnë besueshmëri më të madhe dhe qëndrueshmëri. Kuvendi duke lejon pompë për të vepruar në gjendje "gërhij" pa dëmtimin e kushineta. Ajo është projektuar për trajtimin slurries gërryes dhe lëngje gërryes, duke përdorur ose elastomeric ose aliazh veshur përfundon lagësht komponente. Pompë është i përshtatshëm për minierat, trajtim kimik, trajtimin e ujërave të mbeturinave, zhavorrit dhe zbatimit të përgjithshëm të procesit.

  Tipar
  Veshin pjesë janë bërë prej aliazh të lartë të kromit e rezistencës konsumuarit.
  Efikasitet të lartë dhe efikasitetin e energjisë.
  Pesha të lehta dhe të shërbimit të gjatë jetës kohë.
  Ndërtimi racionale dhe funksionimin e besueshme.
  Zhurmë të ulët dhe dridhje të pompë përkthehet në përmirësimin e efikasitetit hidraulike.

  pompë slurry veritical

  1

  APLIKIMET
  minierash
  Civil Construction
  Industry
  Coal Përgatitja
  Mineral Processing
  Kimike Përpunimi
  metalurgjik Përpunimi

  verticalpumpapplication


 • Previous:
 • Next:

 •  

   

  MSP gropë pompëMSP Struktura gropë pompë

   

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  Options materiale

  bosht

  4140 lehta Steel

  Në dispozicion sipas kërkesës

  Duke Strehimi

  Hekur model

   

  kolonë

  Çelik i butë

   

  Upper sitë

  gomë

  Hekur model

  Lower sitë

  Hekur model

   

  Back Liner

  27% Chrome White Iron

   

  Pump shtresë e jashtme

  27% Chrome White Iron

  Gome rreshtuan White Iron

  shtytës

  27% Chrome White Iron

  gomë

  skapament

  Çelik i butë

  Gome rreshtuan lehta Steel / përbëra

  Adapter Plate

  Çelik i butë

   

  bolts

  Zink praruar çeliku

   

  MSP-Pump-Curve

   

  MODEL SHPJEGIM

  MSPR

  1

  Medium: Slurry, llum, rërë, zhavorr, Mud, ngurta ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Standard: International Standard
  Theory: Pompë
  Model: MSP
  Markë: MIMO
  Origin: China (kontinent)> Hebei
  pompë Shef 5-32m
  Max. Pump Flow 18-122m3 / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Single thithje Pump
  Pozita e pompë bosht vertikal Pump
  Pump zorrë Kombinuar Vertical përbashkët Sipërfaqja Pump
  Max. madhësisë së grimcave: 45 mm
  Temperatura e lengut: <110 ℃
  Pump shtytës Semi-Open
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !