QZ zhytes Axial Flow Pump


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  QZ AXIAL FLOW PUMP SERIES

  Zhytes pompë axial rrjedhin është njësi kompakte përbërë nga motor zhytes dhe pompë, e aftë për të pompë e kapaciteteve të mëdha në kokat ulëta Energjia specifike manometrike. MIMO pompë janë të ndërtimit tipit të rëndë dhe projektimi i tyre lejon ndërtimin e stacioneve të pompimit të vogla, që janë më kompakte, që kërkon të inxhinierisë dhe të ndërtimit më pak civile vepra.

  TIPARET
  • Kuvendi Bowl - Ajo është e përbërë nga tas me diffuser dhe thithje dhe gojës. Lloji helikë shtytës ka blades rregullueshme dhe është i lidhur mirë në bosht motorik. Veshin unaza në dispozicion sipas kërkesës
  • sensorë termike ngulitur në mbeshtjelljen për mbrojtjen motor kundër overheating
  • sensor lagështi në dhomën e naftës
  sensor • lagështi në kutinë e terminalit
  • sensorë për temperatura kushineta

  Zgjidhni instalimit set-up që ju përshtatet Me instalimin Mimo ka të njëjtën qëllimin për customization si vetë pompa.
  Instaluar direkt në tub kolonën, MIMO pompa seriozisht të zvogëlojë nevojën për punimet e ndërtimit - në mënyrë që ata  mund edhe të ju kursejnë të holla para se të dëshmojnë efikasitetin e tyre në ditë-për-ditë operacionit.
  Zgjidhni mes llojeve të ndryshme të instalimit.
  Na pyesin për rekomandimet e instalimit. Ne shpesh mund të ju ndihmojë të krijojë një sistem më efikas shumë të qëndrueshme.

  1

  Nëse niveli i ujit në anën prizë të pompë ndryshon në mënyrë të konsiderueshme, valvola përplasje mund të jetë i instaluar. Normalisht pompë punon  kundër kokë në kanalin e shkarkimit ose basenit; kur  pompë nuk është në veprim, uji është penguar nga kandidimi  përsëri në gropë nga mbyllja automatike e valvulave. Në këtë  mënyrë, pompë gjithmonë vepron kundër kreut minimale.

  3

  Në këtë rast pompë është vendosur në një kolonë çeliku të pezulluar me  një jakë që mbështetet në një kornizë mbështetëse.

  4

  Nëse odors kërkojnë një sistem të mbyllur, kjo marrëveshje mund të përdoret me  një shkarkim të lirë, siç është treguar, në mënyrë për të parandaluar nga backflash ujit.

  5

  Nëse pompë është që të punojë në kombinim me një kromi ose një linjë të shkarkimit, një shkarkesë presioni-shtrënguar bërryl duhet të përdoret. Bërryl rekomanduara këtu lejon  edhe instalimin e shpejtë dhe rikthim të lehtë e pompave.


  APLIKIMET
  • Përmbytja e kontrollit
  • Ujitja
  • Toka kullimit
  • kontrollin e ndotjes
  • Industria
  rafineri • Uji
  • parqet e ujit
  • Projektimi
  ujit sipërfaqësor,trajtimin e mbeturinave të ujit,parandalimin e përmbytjeve,ujë ftohës,ujitje


 • Previous:
 • Next:

 • QZ

  ZQHQ kurbë

  Medium: Uji, Lumi, uji i detit, Lake, Rain, Flood, ujërave sipërfaqësore, mbeturinave të ujit, uji ftohjes ..
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë ...
  Standard: ISO Standard
  Theory: Pompë
  Model : QZ
  Markë: MIMO
  Origjina: Kina (kontinent)> Hebei
  Pump Head 4-20 m
  Pump Flow 150-90000 m³ / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës End thithje Pump
  Pozita e Pump Shaft Axial Pump
  Pump zorrë Kombinuar Vertical Lloji Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  Pump shtytës Open
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE
  Liquid Temperatura: nën 40 ℃

 • 
  WhatsApp Online Chat !