SS zhytes Slurry Pump Series


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  SS zhytes SLURRY POMPES SERIES

  Seri MIMO SS janë një detyrë e rëndë, elektro-zhytes pompa slurry projektuar për të trajtuar një gamë të gjerë të slurries dhe pjeseza abrazive në aplikimet zhytes në miniera dhe industri.
  Pompa SS shfaqë një ndërtim i thyer duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë për të siguruar punën e të besueshme dhe jetë të shkëlqyer të shërbimit. Motorët me cilësi të lartë elektrike përfshijnë tipare të shumta të mbrojtjes për të zbuluar depërtimin e ujit apo temperaturat e tepruar për të mbyllur off pompë dhe për të parandaluar dëmtimin.

  Tipar
  punën Submersible pa ndikimin e kokës thithje;
  No pompë vakumi asistent, me përjashtim të investojnë;
  Asnjë zhurmë, mbajnë heshtjen e stacionit të punës;
  Me agjitator, nuk ka nevojë për pajisje shtesë nxitje, më shumë lehtësi për operimin;
  Ajo nuk duhet të ndërtojë shtëpi pompë.
  Direkt punojnë në sipërfaqen e slurry, me efikasitet më të lartë për të ofruar slurry.

  submersiblepumps

  1

   

  DRIVE TYPE

  zhytes-slurry-pompa

  APLIKIMET 
  trajtimit të ujit
  Building Services
  sumps dhe bodrume
  minierash
  Civil Construction
  Industry
  Municipal
  Përpunimi

  zhytes-slurry-pompë

   


 • Previous:
 • Next:

 • pompa slurry

  Struktura zhytes pompë

  SS Materiale Pump

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  Options materiale

  1

  mbështetja Frame

  Çelik i butë

   

  2

  sitë

  420 çelik

   

  3

  Pump shtresë e jashtme

  27% Chrome White Iron

  316 SS / dupleks

  4

  Back Plate

  27% Chrome White Iron

  316 SS / dupleks

  5

  shtytës

  27% Chrome White Iron

  316 SS / dupleks

  6

  agjitator

  27% Chrome White Iron

  316 SS / dupleks

  7

  Oil Strehimi Dhoma

  Hekur model

   

  8

  bosht

  420 çelik

   

  9

  Wet Seal End Mekanike

  420 çelik

   

  10

  Motor Seal mekanike

  304 çelik

   

  11

  Motor shtresë e jashtme

  304 çelik

   

  12

  Motor ftohjes xhaketë

  Hekur model

   

  13

  Lifting Brace

  Fabrikuar lehta Steel

   

  14

  Duke Mbulon

  Hekur model

   

  15

  Oil Dhoma Cover

  Hekur model

   

   

  thithje Plate

  27% Chrome White Iron

   

   

  dragë

  27% Chrome White Iron

   
  * Opsione të tjera materiale bosht janë në dispozicion.

  a85ff9722

  MODEL SHPJEGIM

  Pompë zhytëse

  Jo.

  lloj

  Flow

  kokë

  pushtet

  dimensionet mm

  vëllim

  peshë

     

  m 3/ h

  m

  kw

  L

  A

  B

  m 3

  kg

  1

  SS-7.5

  30

  30

  7.5

  840,74

  604,52

  391,16

  0,20

  113,85

  2

  SS-11

  25

  40

  11

  911,86

  607,06

  406,4

  0.22

  216,82

  3

  SS-15

  25

  40

  15

  990,6

  673,1

  439,42

  0.29

  249,93

  4

  SS-22

  75

  35

  22

  1402,08

  924,56

  650,24

  0.84

  580,14

  5

  SS-30

  100

  35

  30

  1460,5

  835,66

  629,92

  0.77

  550,21

  6

  SS-37

  100

  45

  374

  1567,18

  1069,34

  650,24

  1.09

  850,03

  7

  SS-45

  100

  60

  45

  1699,26

  1049,02

  680,72

  1.21

  1000,17

  8

  SS-55

  150

  45

  55

  1719,58

  1051,56

  711,2

  1.29

  1140,33

  9

  SS-75

  150

  55

  75

  1905

  1422,4

  800,1

  2.17

  1540,40

  10

  SS-90

  200

  60

  90

  1940,56

  1422,4

  848,36

  2.34

  1550,38

  11

  SS-110

  250

  60

  110

  2407,92

  1640,84

  853,44

  3.37

  1970,41

  12

  SS-132

  400

  60

  132

  2540

  1640,84

  853,44

  3.56

  2000,34

  13

  SS-160

  600

  50

  160

  2890,52

  1600,2

  822,96

  3.81

  2650,34

  14

  SS-185

  1750

  15

  185

  2900,68

  1661,16

  820,42

  3.95

  3500,83

  15

  SS-200

  600

  55

  200

  3060,7

  1879,6

  899,16

  5.17

  3500,83

  16

  SS-220

  800

  55

  220

  2933,7

  2148,84

  977,9

  6.16

  3400,58

  17

  SS-250

  1000

  50

  250

  3012,44

  2250,44

  977,9

  6.63

  3500,83

  18

  SS-280

  1500

  40

  280

  3058,16

  2250,44

  977,9

  6.73

  3600,62

  19

  SS-315

  1750

  40

  315

  3235,96

  2260,6

  1026,16

  7.51

  3700,86

  * Më shumë modele pompë ju lutem na kontaktoni.

  Medium: Slurry, llum, rërë, zhavorr, Mud, ngurta ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Standard: GB Standard
  Theory: Pompë
  Model: SS
  Markë: MIMO
  Origin: China (kontinent)> Hebei
  Pump Shef 8.6-70m
  Max. Pump Flow 20-2500m3 / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Single thithje Pump
  Pozita e pompë bosht vertikal Pump
  Pump zorrë Kombinuar Vertical përbashkët Sipërfaqja Pump
  Max . madhësisë së grimcave: 60 mm
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • 
  WhatsApp Online Chat !