Wq zhytes Ujërat e zeza Pump Series


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  Wq zhytes Ujërat e zeza Pump Series

  MIMO wq Series pompë zhytes ujërave të zeza është përdorur kryesisht për punët komunale, ndërtesat industriale, hotele, spitale, mbrojtja ajrore civile, miniera etj Trades të thahet jashtë ujërave të zeza, ujërave të zeza, ujërave të shiut dhe ujit që jeton në qytete që përmbajnë kokrra të ngurta dhe pëlhurave të ndryshme gjata .

  Të zeza-pompë (4)

  zhytes-zeza-pompave

  Funksion


  Kushineta:  Ne përdorim kushineta importuar SKF ose kushineta NTN.
  Ftohjes:  ndërtuar në sistemit të ftohjes siguron funksionimin e duhur të pompë, ndërsa motor mbetet ose në sipërfaqe ose nën nivelin e lëngshme. Kur trupi pompë qarkullon lëngshme në cilindër ftohjes dhe zorrë, ajo përdor nxehtësisë së gjeneruar nga motor. Kur një ftohje të jashtëm është e nevojshme, mëngë ftohjes mund të ndahet nga trupi pompë dhe të lidhur duke përdorur një sistem të veçantë të ftohjes.
  Vulë mekanike: Ne përdorim vula standarde gjermane mekanike, dhe puna e dy vula mekanike seri të pavarur nga njëri-tjetri. Materiali anësor pompë karbit volframi, ndërsa pala motor është grafit ose karborund.
  Dhomën e naftës : vaj mund të vajos dhe cool vulën mekanike, si dhe parandalimin e lëngshme nga thekshëm në motor për të parandaluar dështimet e sigurisë
  noton kaloni:  when the mechanical seal of the motor side leaks, the liquid enters the float switch chamber, and when the liquid reaches a certain height, the float switch will send out the alarm signal and stop the pump.

   

  Aplikime

  1. Mbeturinat kullimit të ujit në fabrika dhe industri.
  Sistemi 2. kullimit për komunale bimëve të ujërave të zeza
  3. Mbeturina kullimit të ujit në zonë banimi.
  4. Përmbytja sistemin e kullimit
  5. mbeturinave kullimit të ujit në spitale dhe hotele
  6. objekteve komunale dhe sipërfaqe ndërtimi
  7. Exploration dhe minierave pajisjet
  8. Pompë për pishinë biomasës dhe ujitje e bujqësisë

  zeza-pompave zhytes-zeza-pompave


 • Previous:
 • Next:

 •  

  1Wq Pump Material

   

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  1

  Instalimet Rod

  Hekur model

  2

  Duke

  Hekur model

  3

  motor

  Hekur model

  4

  Duke

  Hekur model

  5

  Oil House

  Hekur model

  6

  Seal mekanike

  304 çelik

  7

  mbyllja Unaza

  Hekur model

  8

  Up lagur Sensor

  Hekur model

  9

  ftohjes rondelë

  Hekur model

  10

  bosht

  40Cr *

  11

  Seal mekanike

  Hekur model

  12

  Poshtë lagur sensor

  Hekur model

  13

  shtytës

  Hekur model

  14

  Pump shtresë e jashtme

  Hekur model

  bolts

  Zink praruar çeliku

  * Opsione të tjera materiale bosht janë në dispozicion.

   

   

   

  1

   

  MODEL SHPJEGIM

   

  wq

  Jo.

  model

  prizë

  Flow

  kokë

  pushtet

  shpejtësi

   

   

  mm

  m3 / h

  m

  kw

  rpm

  1

  50WQ15-8-0.75

  50

  15

  8

  0.75

  2860

  ...

  2

  65WQ30-10-2.2

  65

  30

  10

  2.2

  2860

  ...

  3

  80WQ50-10-3

  80

  50

  10

  3

  2860

  ...

  4

  100WQ80-10-4

  100

  80

  10

  4

  2860

  ...

  5

  150WQ140-10-7.5

  150

  140

  10

  7.5

  1450

  ...

  6

  200WQ300-7-11

  200

  300

  7

  11

  1450

  ...

  7

  250WQ400-6-18.5

  250

  400

  6

  18.5

  1450

  ...

  8

  300WQ800-35-132

  300

  800

  35

  132

  980

  ...

  9

  350WQ1100-10-55

  350

  1100

  10

  55

  980

  ...

  10

  400WQ1300-10-75

  400

  1300

  10

  75

  980

  ...

  11

  500WQ2600-15-160

  500

  2600

  15

  160

  980

  ...

  12

  600WQ3000-16-200

  600

  3000

  16

  200

  980

  ...

  Medium: Ujërat e zeza, mbeturinave të ujit, Flood ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë ...
  Standard: ISO Standard
  Theory: Pompë
  Model: wq
  Markë: MIMO
  Origin: China (kontinent)> Hebei
  Pump Shef 5-60m
  Max. Pump Flow 10-7000m3 / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, hidraulike, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Single thithje Pump
  Pozita e pompë bosht vertikal Pump
  Pump zorrë Kombinuar Vertical Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

   

 • 
  WhatsApp Online Chat !