Z Self Mbushje baruti Pump Series


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  STRUKTURA

  CURVE

  ATTRIBUTE

  Produkt Tags

  Z Self Mbushje baruti Pump Series

  MIMO vetë-mbushje baruti pompë është një pompë e kursimit të energjisë projektuar me standarde ndërkombëtare ISO dhe zhvilluar përmes thithjen dhe përmirësimin e të dhënave të përafërta teknike si dhe jashtë vendit dhe i takon vetë-mbushje baruti pompë centrifugale dhe përdor vulën mekanike e një unazë qeramike në mënyrë që të rezistojë ndonjë lëngshme me rërë për të shkuar në nënshkrimin fytyrë, duke parandaluar atë nga duke u gërvishtem. Kjo pompë ka avantazhet e një strukture kompakte, operacion i lehtë, lëvizje të qëndrueshme, mirëmbajtjen e lehtë, efikasitet të lartë, kohëzgjatje të gjatë dhe kapacitet të fortë vetë-thithje dhe, si asnjë valvul këmbë është e nevojshme për të montuar në tubacionin dhe vetëm një sasi të caktuar të lëngshme çuar është e nevojshme për të mbushur në pompë para se të punës, përmirëson gjendjen e punës duke thjeshtuar sistemin e tubacionit.

  diesel-vetë-thithje pompë-

  Features
  • Cast-hekur, aliazh kanal, i karbonit, çelik, zink lirë bronzi, bronzi silic ose ndërtimit çelik (materiale të tjera në dispozicion sipas kërkesës)
  • Efikasitet të lartë thithje të dyfishtë shtytës
  • Të qëndrueshme, zhurmë të ulët, duke pasur jetë të gjatë
  • vulën e cilësisë Premium mekanike
  • Electric ose naftë makinë

  vetë-thithje pompë-

  Specifikimi
  MODEL SHPJEGIM

  ZW

  Aplikime

  1. Air conditioning bimët
  2. Shërbimi Ndërtimi
  3. zjarrit Sistemet Luftimi
  4. sistemet e ujitjes / spërkatës
  5. mullinj letre
  6. Farmaceutikë
  7. fabrika e sheqerit
  8. vaj vegjetal Mills

  vetë-mbushje baruti-pompave


 • Previous:
 • Next:

 • vetë mbushje baruti pompë

  ZWX Pump Material

   

  Jo.

  Pjesa Përshkrimi

  Specifikimi material

  1

  bashkim

  Hekur model

  2

  bosht

  Çelik *

  3

  Duke

  çeliku të hedhura

  4

  Seal mekanike

  Hekur model

  5

  Duke Kuvendin

  Hekur model

  6

  Pump shtresë e jashtme

  Hekur model

  7

  prizë

  Hekur model

  8

  gji

  Hekur model

  9

  Front Seal Ring

  Hekur model

  10

  shtytës

  Hekur model

  11

  rear Cover

  Hekur model

  12

  Beffle Unaza

  Hekur model

  13

  Liquid Plotësimi Hole

  Hekur model

  14

  Liquid Back Hole

  Hekur model

   

  bolts

  Zink praruar çeliku

  * Opsione të tjera materiale bosht janë në dispozicion.

   

  Medium: Ujërat e zeza, mbeturinave të ujit, Flood ...
  Presioni: Presioni i lartë
  i pilotit: Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Standard: Standard
  Theory: Pompë
  Model: Z
  Markë: MIMO
  Origjina: Kina (kontinent)> Hebei
  Pump Head 8,6-200 m
  Pump Flow 25-15000 m³ / h
  lloj pompë Driving Motor, Diesel, benzinës, diellore, turbinë
  Pump shtytës Nr Single-Faza Pump
  influencë Lloji i shtytës Self Priming Pump
  Pozita e Pump Shaft horizontal Pump
  Pump zorrë Kombinuar horizontal Split Pump
  temperaturë të lëngshme: <80 ℃
  pompë shtytës Closed
  Paketa Transport Plywood Case
  Specifikimi ISO, SGS, CE

 • 
  WhatsApp Online Chat !